Voor een centrale overheidsinstelling realiseerde NeoNomads een nieuw werkplekconcept. Dit begon door goed de requirements vast te leggen, om vervolgens dit te vertalen in design en naar implementatie. Het resultaat? Een vellige en stabiele werkplek.
Om hiertoe te komen, keken we verder en breder dan alleen naar de werkplek. Hierom is het concept uitgebreid met de nodige beveiliging, efficiënt gebruik van Teams, Forms en Stream en is een selectie gemaakt van andere (slimme en handige) producten uit de Microsoft 365 suite.
NeoNomads was ook nadrukkelijk betrokken bij de privacy-aspecten. Hierbij is uitgezocht, op basis van de bestaande DPIA’s (Data Protection Impact Assesment) van SLM-Rijk: wat betekent het gebruik van Windows 10 en Office 365 voor de privacy van de gebruikers. Bovendien adviseerden we over Privilege Identity Management, Conditional Access, MFA; aan de hand van dit advies heeft de klant een oplossing kunnen bieden die voldoet aan de BIO richtlijnen.